Ród Pęsko z Bolimowa
Rody Pęśko

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]200

1Jacek Pęśko *1825 Kurabka (powiat skierniewicki) +1898 Kurabka (powiat skierniewicki)   
2Jadwiga Aleksandra Hassa *1901 Warszawa   
3Jadwiga Cieślak /Maciągiewicz/ *12-10-1862 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
4Jadwiga Jagura /Pisarek/ *około 1857 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
5Jadwiga Lewandowska *około 1843 Kurabka (powiat skierniewicki) +1849 Kurabka (powiat skierniewicki)   
6Jadwiga Nadulska /Pęśko/ *1836 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki) +1904 Ziemiary (powiat skierniewicki)   
7Jadwiga Orłowska *12-10-1778 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
8Jadwiga Pęśko *10-05-1840 Kurabka (powiat skierniewicki)   
9Jadwiga Pęśko *1806 Kurabka (powiat skierniewicki) +17-03-1814 Kurabka (powiat skierniewicki)   
10Jadwiga Pęśko /Sobieraj/ *około 1791 +07-03-1842 Humin (powiat skierniewicki)   
11Jadwiga Pęśko *1790 Ziąbki (powiat skierniewicki) +03-09-1795 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
12Jadwiga Pęśko /Olkowicz/ *˂ 1682   
13Jadwiga Trzcińska *1853 Kurabka (powiat skierniewicki)   
14Jakub Buczek *1829 Ziąbki (powiat skierniewicki) +18-10-1830 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
15Jakub Orłowski *˂ 1756 +˂ 1783   
16Jakub Pęśko *1852 Kurabka (powiat skierniewicki)   
17Jakub Pęśko *25-07-1845 Kurabka (powiat skierniewicki) +1849 Kurabka (powiat skierniewicki)   
18Jakub Pęśko *1827 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki) +1828 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
19Jakub Pęśko *26-07-1810 Kurabka (powiat skierniewicki) +1817 Kurabka (powiat skierniewicki)   
20Jakub Pęśko *27-07-1809 Kurabka (powiat skierniewicki) +1831 Kurabka (powiat skierniewicki)   
21Jakub Pęśko *~ 1766 +27-11-1806 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
22Jan Buczek *około 1828 Sokołów (powiat skierniewicki) +08-09-1831 Sokołów (powiat skierniewicki)   
23Jan Buczek *około 1827 Ziąbki (powiat skierniewicki) +1828 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
24Jan Buczek *1824 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki) +1824 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
25Jan Buczek *1795 Sokołów (powiat skierniewicki) +1854 Poświętne Bolimowskie (Bolimów)   
26Jan Cieślak *około 1877 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
27Jan Czapiga *24-12-1893 Humin (powiat skierniewicki) +03-04-1955 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
28Jan Domaniewski *08-02-1814 Sokołów (powiat skierniewicki)   
29Jan Dukaczewski *23-06-1894 Kurabka (powiat skierniewicki)   
30Jan Grzechocki *około 1813 Sucha   
31Jan Hassa *17-10-1903 Bartniki (powiat żyrardowski)   
32Jan Hassa *30-08-1838 Budy Bartniki (powiat żyrardowski)   
33Jan Hassa *27-02-1813 Kurabka (powiat skierniewicki) +17-08-1855 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
34Jan Jagura *23-06-1900 Humin (powiat skierniewicki) +16-02-1903 Humin (powiat skierniewicki)   
35Jan Jagura *26-12-1846 Humin (powiat skierniewicki)   
36Jan Jagura *około 1844 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
37Jan Jankowski *1906 +1940   
38Jan Jankowski *1896 +1896   
39Jan Koźbiał *20-12-1903 Guzów (powiat żyrardowski)  
40Jan Kuza *1806 Kurabka (powiat skierniewicki) +1829 Kurabka (powiat skierniewicki)   
41Jan Lelonkiewicz *1823 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
42Jan Lepieszka *około 1836 Siechrzów (powiat skierniewicki)   
43Jan Maciągiewicz *1904 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
44Jan Maciągiewicz *23-10-1834 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
45Jan Mazgajek *06-05-1893 Łasieczniki (powiat skierniewicki) +1968 /Bolimów (powiat skierniewicki)/   
46Jan Mońka *03-06-1876 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +26-12-1955 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
47Jan Nepomucen Hassa *11-05-1819 Kurabka (powiat skierniewicki)   
48Jan Nierobisz *około 1795 Selgon   
49Jan Pacholski *1901 Kurabka (powiat skierniewicki)   
50Jan Papiernik *10-08-1843 Siechrzów (powiat skierniewicki)   
51Jan Pęśko *około 1877 Kurabka (powiat skierniewicki)   
52Jan Pęśko *05-1866 Kurabka (powiat skierniewicki) +04-06-1866 Kurabka (powiat skierniewicki)   
53Jan Pęśko *03-04-1860 Kurabka (powiat skierniewicki)   
54Jan Pęśko *05-06-1852 Humin (powiat skierniewicki)   
55Jan Pęśko *1852 Kurabka (powiat skierniewicki) +1853 Kurabka (powiat skierniewicki)   
56Jan Pęśko *06-09-1846 Kurabka (powiat skierniewicki) +1849 Kurabka (powiat skierniewicki)   
57Jan Pęśko *23-10-1844 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
58Jan Pęśko *30-07-1844 Kurabka (powiat skierniewicki) +1849 Kurabka (powiat skierniewicki)   
59Jan Pęśko *24-04-1844 Kurabka (powiat skierniewicki)   
60Jan Pęśko *04-01-1843 Kurabka (powiat skierniewicki)   
61Jan Pęśko *około 1842 Dąbrowice (powiat skierniewicki)   
62Jan Pęśko *1834 Ziąbki (powiat skierniewicki) +1835 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
63Jan Pęśko *08-02-1832 Kurabka (powiat skierniewicki) +1836 Kurabka (powiat skierniewicki)   
64Jan Pęśko *17-06-1831 Wólka Łasiecka (powiat skierniewicki) +24-07-1832 Wólka Łasiecka (powiat skierniewicki)   
65Jan Pęśko *1829 Kurabka (powiat skierniewicki) +˂ 1845   
66Jan Pęśko *15-07-1826 Kurabka (powiat skierniewicki) +12-07-1827 Kurabka (powiat skierniewicki)   
67Jan Pęśko *1826 Kurabka (powiat skierniewicki) +1828 Kurabka (powiat skierniewicki)   
68Jan Pęśko *1824 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
69Jan Pęśko *1822 Humin (powiat skierniewicki) +1848 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
70Jan Pęśko *1821 Kurabka (powiat skierniewicki) +1821 Kurabka (powiat skierniewicki)   
71Jan Pęśko *1817 Kurabka (powiat skierniewicki) +21-04-1862 Kurabka (powiat skierniewicki)   
72Jan Pęśko *1817 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki) +˂ 1824   
73Jan Pęśko *1803 Kurabka (powiat skierniewicki) +07-03-1804 Kurabka (powiat skierniewicki)   
74Jan Pęśko *1798 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
75Jan Pęśko *1790 Kurabka (powiat skierniewicki) +02-03-1835 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
76Jan Pęśko *1789 Humin (powiat skierniewicki)   
77Jan Pęśko *13-04-1773 Kurabka (powiat skierniewicki) +17-08-1814 Kurabka (powiat skierniewicki)   
78Jan Pęśko *około 1769 Ziąbki (powiat skierniewicki) +06-03-1829 Bednary (powiat łowicki)   
79Jan Pilaszek *18-12-1909 Humin (powiat skierniewicki) +13-03-1977 Żyrardów (powiat żyrardowski) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
80Jan Pilaszek *28-03-1876 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
81Jan Podlaski *˂ 1920   
82Jan Skruczaj *26-01-1835 Humin (powiat skierniewicki) +25-08-1835 Humin (powiat skierniewicki)   
83Jan Słojewski *20-05-1837 Bartniki (powiat żyrardowski)  
84Jan Sobczak *18-07-1905 Humin (powiat skierniewicki)   
85Jan Sobieraj *około 1846 Humin (powiat skierniewicki)   
86Jan Staniak *03-04-1860 +22-07-1861   
87Jan Szcześniak *18-06-1812 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
88Jan Szlacheta *około 1804 Humin (powiat skierniewicki)   
89Jan Trzciński *około 1808 Kurabka (powiat skierniewicki)   
90Jan Twardziński *1860 Poświętne Bolimowskie (Bolimów)   
91Jan Twardziński *1796 Ziąbki (powiat skierniewicki) +25-03-1837 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
92Jan Warowicki *17-12-1873 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
93Jan Warowicki *04-06-1863 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +˂ 1872  
94Jan Warowicki *27-12-1849 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
95Jan Warowicki *21-10-1816 Humin (powiat skierniewicki) +12-01-1893 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
96Jan Winnicki *02-12-1876 Humin (powiat skierniewicki) +01-05-1964 Humin (powiat skierniewicki)   
97Jan Zwoliński *1849 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
98Jan Zwoliński *10-07-1833 Ziąbki (powiat skierniewicki) +13-03-1865 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
99Jan Zwoliński *około 1762 +24-03-1823 Sokołów (powiat skierniewicki)   
100Janina Buczek /Nowińska/ *1927 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
101Janusz Werner *22-04-1934 Humin (powiat skierniewicki) +21-10-2015 Lippstadt (Niemcy)   
102Joachim Pęśko *07-09-1782 Humin (powiat skierniewicki)   
103Joachim Pęśko *05-09-1773 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
104Joachim Pęśko *˂ 1682   
105Joanna Kuza *1800 Humin (powiat skierniewicki)  
106Joanna Lelonkiewicz *1837 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
107Joanna Luty /Pęśko/ *13-05-1817 Kurabka (powiat skierniewicki)   
108Joanna Pęśko /Michalak/ *około 1847 Humin (powiat skierniewicki)   
109Józef Buczek *1829 Jasionna (powiat skierniewicki)   
110Józef Chmielecki *około 1834   
111Józef Cieślak *około 1867 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
112Józef Dąbrowski *około 1873 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
113Józef Domański *1820 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
114Józef Duczyński *około 1829   
115Józef Dukaczewski *13-01-1897 Kurabka (powiat skierniewicki)   
116Józef Feliks Pęśko *15-10-1904 Ruda Guzowska (Żyrardów) +18-10-1904 Ruda Guzowska (Żyrardów) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
117Józef Figat *15-02-1850 Łasieczniki (powiat skierniewicki) +1850 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
118Józef Florczak *około 1823 Borzymówka (powiat sochaczewski)   
119Józef Hasa /Hassa/ *15-03-1896 Bartniki (powiat żyrardowski) +21-07-1956 Łowicz   
120Józef Hassa *03-03-1863 Kurabka (powiat skierniewicki)   
121Józef Hassa *17-02-1844 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
122Józef Hassa *1816 Kurabka (powiat skierniewicki) +1816 Kurabka (powiat skierniewicki)   
123Józef Jagura *30-12-1898 Humin (powiat skierniewicki) +14-02-1903 Humin (powiat skierniewicki)   
124Józef Jankowski *16-03-1859 Budy Grabskie (powiat skierniewicki)   
125Józef Kowalik *1900 +08-02-1986 Sochaczew   
126Józef Kozłowski *25-02-1814 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
127Józef Koźbiał *około 1870 Guzów (powiat żyrardowski)  
128Józef Kupski *około 1866 Jasionna (powiat skierniewicki)   
129Józef Lewandowski *około 1842 Kurabka (powiat skierniewicki) +1849 Kurabka (powiat skierniewicki)   
130Józef Maciągiewicz *01-07-1861 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +21-12-1861 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
131Józef Mazgajek *31-07-1897 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
132Józef Nowakowski *˂ 1905   
133Józef Olejnik *około 1876 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
134Józef Pęśko *około 1870 Kurabka (powiat skierniewicki) +1871 Kurabka (powiat skierniewicki)   
135Józef Pęśko *około 1867 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
136Józef Pęśko *1849 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki) +1853 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
137Józef Pęśko *1849 Kurabka (powiat skierniewicki) +16-03-1868 Humin (powiat skierniewicki)   
138Józef Pęśko *1847 Kurabka (powiat skierniewicki)   
139Józef Pęśko *27-10-1843 Humin (powiat skierniewicki) +1855 Humin (powiat skierniewicki)   
140Józef Pęśko *07-03-1841 Bednary (powiat łowicki)   
141Józef Pęśko *17-09-1831 Kurabka (powiat skierniewicki)   
142Józef Pęśko *09-03-1819 Kurabka (powiat skierniewicki) +1855 Kurabka (powiat skierniewicki)   
143Józef Pęśko *01-05-1814 Kurabka (powiat skierniewicki) +˂ 1891   
144Józef Pęśko *około 1813 Ziąbki (powiat skierniewicki) +1855 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
145Józef Pęśko *około 1812   
146Józef Pęśko *1740 +˂ 1776   
147Józef Pęśko *28-03-1729 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
148Józef Pęśko *˂ 1686   
149Józef Pilaszek *1923 +1989 /Bolimów (powiat skierniewicki)/   
150Józef Pokrzywnicki *19-03-1833 Kęszyce (powiat skierniewicki)   
151Józef Radecki *około 1829 Boryszew (powiat sochaczewski)   
152Józef Szczepanik *około 1830 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
153Józef Trzciński *około 1819 Kurabka (powiat skierniewicki)   
154Józef Twardziński *13-03-1820 Sokołów (powiat skierniewicki)   
155Józef Warowicki *09-02-1866 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
156Józef Winnicki *1870 Humin (powiat skierniewicki)   
157Józef Wiśniewski *około 1876 Altanka (powiat sochaczewski)   
158Józef Wojtachnik *21-02-1867 Kurabka (powiat skierniewicki)   
159Józef Zwoliński *10-04-1730 Ziąbki (powiat skierniewicki) +26-01-1805 Sokołów (powiat pruszkowski)   
160Józefa Chmielecka /Pęśko/ *09-03-1846 Humin (powiat skierniewicki)   
161Józefa Czapiga *17-12-1901 Humin (powiat skierniewicki) +około 1939   
162Józefa Domaniewska *12-03-1813 Sokołów (powiat pruszkowski)   
163Józefa Kamińska *1837 Kurabka (powiat skierniewicki)   
164Józefa Kozłowska /Jankowska/ *1819   
165Józefa Koźbiał /Warowicka/ *około 1882 Kamionka (powiat żyrardowski)  
166Józefa Luty *1828 Kurabka (powiat skierniewicki)   
167Józefa Majkowska /Kubalak/ *16-03-1842 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
168Józefa Miodek /Pęśko/ *17-03-1821 Bednary (powiat łowicki)   
169Józefa Pęśko /Grygiel/ *około 1874 Nowe Budy Radziejowskie (powiat żyrardowski) +1925 Żyrardów (powiat żyrardowski) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
170Józefa Pęśko /Sobolewska/ *około 1871 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
171Józefa Pęśko *około 1857 Ziąbki (powiat skierniewicki) +17-06-1867 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
172Józefa Pęśko /Piwosz/ *19-03-1853 Piaski (powiat łowicki)   
173Józefa Pęśko /Staszewska/ *około 1844 Bednary (powiat łowicki)   
174Józefa Pęśko /Zawrzykraj/ *około 1842   
175Józefa Pęśko /Sieczka/ *13-03-1823 +19-02-1864 Humin (powiat skierniewicki)   
176Józefa Pęśko /Charciszewska/ *1800 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki) +1874 Kurabka (powiat skierniewicki)   
177Józefa Pęśko /Lelonkiewicz/ *około 1800 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
178Józefa Pilaszek /Dąbrowska/ *20-01-1877 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +12-04-1962 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
179Józefa Sobczak /Wiśniewska/ *˃ 1905   
180Józefa Staniak /Śmigiera/ *22-03-1839 Humin (powiat skierniewicki) +14-07-1864 Humin (powiat skierniewicki)   
181Józefa Zwolińska *1851 Kurabka (powiat skierniewicki)   
182Józefata Pęśko *1795 Kurabka (powiat skierniewicki) +04-04-1798 Kurabka (powiat skierniewicki)   
183Józefata Zwolińska /Buczek/ *1797 Sokołów (powiat skierniewicki) +1854 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
184Józefina Jankowska /Kałęcka/ *˃ 1915 +2001   
185Julia Nowińska *˃ 1920  
186Julian Kałęcki *19-11-1899 Kurabka (powiat skierniewicki) +05-01-1974 Kurabka (powiat skierniewicki)   
187Julianna Dywańska *około 1833 Kurabka (powiat skierniewicki) +22-08-1834 Kurabka (powiat skierniewicki)   
188Julianna Figat /Pęśko/ *09-05-1823 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +08-05-1875 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
189Julianna Hassa *12-02-1848 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
190Julianna Korkiewicz /Pęśko/ *01-02-1847 Humin (powiat skierniewicki)   
191Julianna Maciągiewicz *15-05-1822 Piaski (powiat łowicki) +26-01-1827 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
192Julianna Pacholska *1903 Kurabka (powiat skierniewicki)   
193Julianna Pęśko *19-02-1898 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
194Julianna Pęśko *18-06-1844 Bednary (powiat łowicki) +09-10-1852 Bednary (powiat łowicki)   
195Julianna Pęśko /Szymańska/ *05-02-1836 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
196Julianna Twardzińska /Majkowska/ *około 1827 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki) +1864 Bolimowska Wieś (powiat skierniewicki)   
197Julianna Zuzanna Węcławek /Pęśko/ *20-05-1809 Kurabka (powiat skierniewicki)   
198Justyna Hassa /Kuza/ *1804 Kurabka (powiat skierniewicki)   
199Justyna Kozłowska *1794 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki) +12-01-1828 Budy Bolimowskie (powiat skierniewicki)   
200Justyna Sobczak /Sieczka/ *05-10-1887 Kurabka (powiat skierniewicki) +30-03-1953 Humin (powiat skierniewicki)   
2016-03-22 AkszeingaR
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl