Ród Pęsko z Bolimowa
Rody Pęśko

Indeks chronologiczny
1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1949Indeks chronologiczny [1900 - 1949] - 91

1Buczek Janina /Nowińska/ *1927 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
2Czapiga Ignacy *25-01-1904 Joachimów (powiat skierniewicki)   
3Czapiga Józefa *17-12-1901 Humin (powiat skierniewicki) +około 1939   
4Dukaczewska Katarzyna *23-04-1905 Kurabka (powiat skierniewicki) +03-07-1905 Kurabka (powiat skierniewicki)   
5Dukaczewski Daniel *04-10-1902 Kurabka (powiat skierniewicki)   
6Florczak Stanisław *1906 Ziąbki (powiat skierniewicki) +1987 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
7Florczak Władysława *1904 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
8Grzegorek Anna /Winnicka/ *31-03-1923 Bartniki (powiat żyrardowski) +24-01-2009 Humin (powiat skierniewicki)   
9Grzegorek Henryk *03-12-1922 Humin (powiat skierniewicki) +18-06-2006 Humin (powiat skierniewicki)   
10Hassa Jadwiga Aleksandra *1901 Warszawa   
11Hassa Jan *17-10-1903 Bartniki (powiat żyrardowski)   
12Hassa Robert Karol *1900 Warszawa   
13Hassa Stanisław *23-08-1902 Humin (powiat skierniewicki)   
14Hassa Sylwester *1904 Warszawa   
15Jagura Feliks *15-04-1903 Humin (powiat skierniewicki)   
16Jagura Franciszek *31-12-1911 Humin (powiat skierniewicki) +˂ 2011   
17Jagura Jan *23-06-1900 Humin (powiat skierniewicki) +16-02-1903 Humin (powiat skierniewicki)   
18Jagura Maria (Maryanna) /Rojek/ *28-06-1912 Humin (powiat skierniewicki) +26-09-2010 /Bolimów (powiat skierniewicki)/   
19Jagura Mieczysław *14-12-1901 Humin (powiat skierniewicki) +14-03-1972 Humin (powiat skierniewicki)   
20Jankowska Józefina /Kałęcka/ *˃ 1915 +2001   
21Jankowski Jan *1906 +1940   
22Jankowski Władysław *1910 +1910   
23Kaczmarek Tadeusz *18-10-1926 Rokołów   
24Kałęcka Agnieszka /Dukaczewska/ *19-01-1907 Kurabka (powiat skierniewicki) +11-05-1995 /Kurdwanów (powiat sochaczewski)/   
25Kałęcka Krystyna Helena /Szymańczak/ *22-09-1934 Kurabka (powiat skierniewicki) +30-11-2002 Kurdwanów (powiat sochaczewski) /Kurdwanów (powiat sochaczewski)/   
26Kałęcki Wacław *07-03-1903 Kurabka (powiat skierniewicki) +21-01-1979 /Kurdwanów (powiat sochaczewski)/   
27Kowalik Józef *1900 +08-02-1986 Sochaczew   
28Kozioł Antonina /Mazgaj/ *05-06-1903 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
29Koźbiał Antoni Stanisław *24-02-1911 Guzów (powiat żyrardowski)  
30Koźbiał Jan *20-12-1903 Guzów (powiat żyrardowski)  
31Koźbiał Stanisława *28-06-1905 Guzów (powiat żyrardowski) +27-01-1908 Guzów (powiat żyrardowski)  
32Koźbiał Stanisława Józefa *28-03-1908 Guzów (powiat żyrardowski)  
33Koźbiał Władysław Aleksander *24-02-1911 Guzów (powiat żyrardowski) +20-07-1911 Guzów (powiat żyrardowski)  
34Kraska Honorata Henryka /Pęśko/ *04-12-1928 Humin (powiat skierniewicki) +11-07-2004 Gdańsk (powiat gdański) /Gdańsk (powiat gdański)/   
35Kraska Tadeusz *29-08-1927 +08-02-1998 Gdańsk (powiat gdański) /Gdańsk (powiat gdański)/   
36Król Henryk *15-07-1924 Bolimów (powiat skierniewicki) +02-01-1983 Kolonia Bolimowska-Wieś (powiat skierniewicki)   
37Król Marta /Kozłowska/ *15-12-1929 Humin (powiat skierniewicki) +16-02-2009 Skierniewice (powiat skierniewicki)   
38Maciągiewicz Jan *1904 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
39Maciągiewicz Zofia /Owczarek/ *˃ 1900  
40Mazgaj Bronisława *08-06-1906 Łasieczniki (powiat skierniewicki)   
41Mazgaj Karolina /Więcek/ *1910 Łasieczniki (powiat skierniewicki) +09-02-1992   
42Mazgaj Stefan *1930 +20-12-1977   
43Mazgaj Wanda *1937 +1938   
44Mazgaj Władysław *08-09-1900 Łasieczniki (powiat skierniewicki) +22-06-1990   
45Mazgaj Zofia /Rydełowska/ *1903 +1990   
46Mazgajek Helena /N.N/ *˂ 1904   
47Michalak Aniela *1901 Bartniki (powiat żyrardowski)   
48Michalak Anna *1906 Bartniki (powiat żyrardowski) +1906 Bartniki (powiat żyrardowski)   
49Michalak Władysław *1903 Bartniki (powiat żyrardowski)   
50Nowakowska Helena /Hassa/ *25-01-1901 Bartniki (powiat żyrardowski)   
51Nowakowski Józef *˂ 1905   
52Nowińska Bronisława /Maciągiewicz/ *1900 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +1968 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
53Nowińska Julia *˃ 1920  
54Nowiński Leon *02-01-1925 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +2000  
55Pacholska Julianna *1903 Kurabka (powiat skierniewicki)   
56Pacholski Andrzej *1904 Kurabka (powiat skierniewicki)   
57Pacholski Jan *1901 Kurabka (powiat skierniewicki)   
58Pacholski Stanisław *1900 Kurabka (powiat skierniewicki)   
59Pęśko Antonina *28-01-1901 Ruda Guzowska (Żyrardów) +02-01-1961 Żyrardów (powiat żyrardowski)   
60Pęśko Bronisław *˃ 1917 Humin (powiat skierniewicki) + /Wiskitki - Parafia św. Stanisława/   
61Pęśko Bronisław *1907 Kurabka (powiat skierniewicki)   
62Pęśko Franciszka *27-01-1906 Kurabka (powiat skierniewicki)   
63Pęśko Józef Feliks *15-10-1904 Ruda Guzowska (Żyrardów) +18-10-1904 Ruda Guzowska (Żyrardów) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
64Pęśko Karol *11-10-1916 Humin (powiat skierniewicki) +17-01-2003 Gdańsk (powiat gdański) /Gdańsk (powiat gdański)/   
65Pęśko Marianna *18-03-1900 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
66Pęśko Piotr *19-10-1902 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
67Pęśko Teodor *03-01-1921 Humin (powiat skierniewicki) +˂ 09-05-1946   
68Pęśko Władysław Julian *13-05-1903 Ruda Guzowska (Żyrardów) +20-03-1981 Żyrardów (powiat żyrardowski) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
69Pilaszek Feliks *05-05-1904 Warszawa +19-11-1944 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)   
70Pilaszek Franciszka /Laskowska/ *1905 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +21-05-1972 Warszawa   
71Pilaszek Jan *18-12-1909 Humin (powiat skierniewicki) +13-03-1977 Żyrardów (powiat żyrardowski) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
72Pilaszek Józef *1923 +1989 /Bolimów (powiat skierniewicki)/   
73Pilaszek Leopold *31-03-1902 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +17-04-1946   
74Pilaszek Weronika /Dukaczewska/ *03-11-1909 +08-12-1998 Żyrardów (powiat żyrardowski) /Żyrardów (powiat żyrardowski)/   
75Pilaszek Zbigniew *~ 1931 +21-07-2007   
76Podlaski Jan *˂ 1920   
77Sobczak Jan *18-07-1905 Humin (powiat skierniewicki)   
78Sobczak Józefa /Wiśniewska/ *˃ 1905   
79Sobczak Wacław *18-08-1909 Humin (powiat skierniewicki) +29-08-1909 Humin (powiat skierniewicki)   
80Sobolewska Sabina Irena /Rojek/ *12-11-1923 Humin (powiat skierniewicki) +24-05-2009 Babskie Budy (powiat żyrardowski) /Wiskitki - Parafia św. Stanisława/   
81Warowicka Helena *24-04-1903 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki) +23-01-1907 Wola Szydłowiecka (powiat skierniewicki)  
82Werner Anna /Pęśko/ *22-10-1914 Humin (powiat skierniewicki) +10-07-1997 Gdańsk (powiat gdański) /Gdańsk (powiat gdański)/   
83Werner Janusz *22-04-1934 Humin (powiat skierniewicki) +21-10-2015 Lippstadt (Niemcy)   
84Werner Rudolf *07-02-1908 Franciszków (powiat żyrardowski) +˂ 1945   
85Werner Zbigniew *29-06-1936 Humin (powiat skierniewicki) +16-12-2015 Lubeka (Niemcy)   
86Winnicki Konstanty *1905 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
87Winnicki Piotr *15-06-1907 Ziąbki (powiat skierniewicki) +09-01-1911 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
88Winnicki Stanisław *1909 Ziąbki (powiat skierniewicki) +11-11-1911 Ziąbki (powiat skierniewicki)   
89Wiśniewski Feliks *16-04-1904 Humin (powiat skierniewicki) +01-02-1995 Wiskitki (powiat żyrardowski)   
90Zemło Mieczysław *31-10-1923 Smolice +26-06-1981 Warszawa   
91Zwoliński Franciszek *˂ 1900   
2016-03-22 AkszeingaR
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl